UHK Studenti, Aktuálně, Zaměstnanci, Konference a přednášky, Absolventi 20. 9. 2021

Knižní veletrh 2021 otevírá i tentokrát svět poznání a setkání s autory

Pokud máte rádi knihy, knižní kulturu a vše, co k ní patří, pak byste si neměli nechat ujít další z ročníků královéhradeckého Knižního veletrhu pořádaného v rámci XXV. ročníku Týdne knihoven, který se uskuteční 6. října od 9 do 17 hodin ve dvoraně budovy A, objektu Společné výuky Univerzity Hradec Králové.

Veletrh je určen pro širokou veřejnost a je příležitostí, jak si prohlédnout a případně za veletržní ceny získat nově vydané tituly pro obohacení poznání, studium i volnočasové aktivity. Každoročně přináší kromě bohaté škály publikací nabídku přednášek i setkání se spisovateli a význačnými osobnostmi, jejichž díla si získala významná literární ocenění.

Více informací naleznete ZDE.