UHK Aktuálně, IT Poradna, Koronavirus, Studenti 26. 11. 2020

Revalidace průkazů online a další nové služby

Datum konání: 19. 11. 2020–31. 12. 2020

Blíží se konec roku a s tím je spojen konec platnosti průkazů studentů s licencí ISIC. V této době plné omezení jsme na UHK připravili usnadnění a zlepšili kvalitu poskytovaných služeb.

Revalidace průkazu online Rezervační systém na UHK Platba kartou na Centru služeb UHK

Prodloužení platnosti průkazu online s bezhotovostní úhradou platební kartou

Povinností studenta UHK je vlastnit platný identifikační průkaz.

Platnost průkazu je 12-15 měsíců, poté je nutné zajistit prodloužení platnosti, revalidaci (viz článek 3 rektorského výnosu 6/2014). Ta se provádí zanesením informace do databáze a dále pak vylepením příslušné revalidační známky.

1. Revalidaci proveďte přes formulář na adrese https://intranet.uhk.cz/prodlouzit-platnost-prukazu, kde se ověříte svým UHK loginem.
  2. Následně zkontrolujte zobrazené údaje, potvrďte, a budete přesměrováni do platební brány GPwebPay.
  3. Po úhradě poplatku bude do 24 hodin platnost průkazu prodloužena, zašleme Vám následně potvrzující e-mail. Elektronickou revalidací je zajištěno i pokračování poskytování služeb spojených s ID kartou.
  4. Pokud budete potřebovat vylepit fyzickou známku o platnosti průkazu, využijte elektronické rezervace viz následující odstavec.

Všechny informace ohledně průkazů včetně reavalidace online najdete na stránkách Centra služeb UHK.

Elektronické rezervace pro zamezení hromadění velkého počtu osob na jednom místě

Aktuálně je spuštěn rezervační systém UHK pro Centrum služeb UHK. Návod naleznete v přílohách tohoto článku.

Pokud chcete navštívit Centrum služeb UHK , využijte prosím náš elektronický rezervační systém na adrese https://uhk.rezervace.online/, kde si vyberete optimální termín. Po rezervaci se v určený čas dostavte do Centra služeb UHK, kde vám bude revalidační známka vylepena. Případně zde můžete využít i další poskytované služby

Bezhotovostní platby za všechny služby na Centru služeb UHK přes platební terminál

Od září 2020 jsme pro Vás plně zprovoznili bezhotovostní platby na Centru služeb UHK.

Nyní tak můžete platit kartou na místě za všechny služby, které jsou Centrem služeb UHK poskytovány.

Typ Název Datum Velikost

Reenio_RezervacniSystem