9. ročník konference | registrace do 1. 5. 2019
Přijďte na pozdní snídani s děkanem a ptejte se!
Přednáška Jana Veselého | 24. 4.| 16.30 | S11
Zvaná přednáška Prof. Jeffreyho Johansena | 23. 4. 2019 | 12.30 | S11
Program Seminářů o matematickém vzdělávání | 26. 3. | 17. 4. | 24. 4.
Projdi si PřF | Virtuální prohlídka nové budovy
Studium nebo stáž v zahraničí? Přihlaš se na Erasmus+ do 30. 4. 2019!

Projekty kateder chemie, biologie a matematiky podpořeny GAČR

Přírodovědecká fakulta UHK získala od Grantové agentury České republiky podporu na 5 vědeckých projektů, které se začnou řešit od ledna 2018.

Na katedře matematiky byl podpořen projekt „Singulární prostory ze speciální holonomie a foliací“, na katedře biologie projekt „Trade-off mezi radiálním růstem kmene a výnosem ovoce ve vztahu k vlastnostem xylému u roubovaných jabloní a hrušní“ a katedra chemie bude nově spoluřešitelem tří projektů: „Reaktivátory butyrylcholinesterasy pro přípravu pseudo-katalytických scavengerů využitelných při intoxikacích organofosforovými sloučeninami“, „Výzkum oxim-CB(7) komplexů při prostupu kvarterních reaktivátorů acetylcholinesterasy do centrálního nervového systému“ a „Reaktivátory butyrylcholinesterasy pro přípravu pseudo-katalytických scavengerů využitelných při intoxikacích organofosforovými sloučeninami“.

Všem kolegům gratulujeme!

Naposledy upraveno: Vávrová Kristýna, 4.12.2017 16:21