Konference projektu CIVIS | 29. 3. 2019 | registrace do 10. 3. 2019
Soutěžíme o stipendia na zahraniční stáže | PŘIHLÁŠKY DO 1. 4. 2019
Dofoukni si mozek na PřF - přihlášky přijímáme do 31. 3. 2019
Program Seminářů o matematickém vzdělávání | 13. 3. | 26. 3. | 17. 4.
Projdi si PřF | Virtuální prohlídka nové budovy
Univerzitní sportovní odpoledne | 16. 4. | Akademik run
    04.03.2019 - 29.03.2019

Konference CIVIS: Na cestě ke vzdělávání pro život odpovědný k lidem a přírodě!

Řešitelé projektu CIVIS a Centrum pedagogického výzkumu Pedagogické fakulty UHK zvou učitele budoucích učitelů (zejména oborové didaktiky), studenty učitelství všech oborů a specializací a všechny, kdo chtějí přispět ke zlepšení přípravy budoucích učitelů na vysokých školách (tedy hlavně učitele z praxe a lektory mimoškolního vzdělávání, kteří chtějí sdílet své zkušenosti, více se dozvědět o přípravě učitelů a diskutovat o ní) NA KONFERENCI V RÁMCI PEDAGOGICKÝCH DNŮ 2019.

Konference se uskuteční 29. 3. 2019 v aule PřF UHK od 9.00.

CÍLEM KONFERENCE JE PŘISPĚT K DISKUZI O PŘÍPRAVĚ A DALŠÍM VZDĚLÁVÁNÍ UČITELŮ V OBLASTI FORMOVÁNÍ OBČANSKÝCH A SOCIÁLNÍCH KOMPETENCÍ PROSTŘEDNICTVÍM ENVIRONMENTÁLNÍ VÝCHOVY (EV), GLOBÁLNÍHO ROZVOJOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ (GRV) A VZDĚLÁVÁNÍ PRO UDRŽITELNÝ ROZVOJ (VUR).

V RÁMCI PROGRAMU SE MŮŽETE TĚŠIT NA:
    • představení projektu CIVIS,
    • prezentace a diskuze o tématech učitelského vzdělávání a formování občanských a sociálních kompetencí pro chování
    odpovědné k lidem a k přírodě,
    • seznámení s vybranými metodikami s potenciálem pro inovaci obsahu učitelských studijních programů, včetně možnosti
    zúčastnit se praktických workshopů – Active Citizens, Global Storylines, GLOBE – Badatelství, Místně zakotvené učení –
    Škola pro udržitelný život a Venkovní výuka,
    • panelovou diskuzi,
    • neformální setkání u číše vína a šálku zeleného čaje.

CENA: vložné se neplatí

Program ke stažení zde.