07.05.2018 - 30.06.2018

Hodnocení kvality výuky PřF UHK

Vylepšujte s námi Přírodovědu!

Vážené studentky, vážení studenti,

v IS STAG byla otevřena anketa pro Hodnocení kvality výuky a zůstane otevřena až do 30. 6. 2018. Najdete ji v sekci "Moje studium", položka "Hodnocení kvality". Prosíme Vás o vyplnění krátkého dotazníku s 12 otázkami (z nichž u 11 pouze vybíráte míru souhlasu, či nesouhlasu s daným tvrzením a 1 je textové pole pro vaši libovolnou připomínku, návrh, žádost či komentář).

Budeme samozřejmě rádi, když vyplníte hodnocení u všech předmětů, ale prosíme Vás, abyste přinejmenším vybrali dva své oblíbené předměty (s jejichž výukou jste byli spokojeni) a naopak alespoň dva problémové předměty (s jejichž výukou jste byli v něčem nespokojeni) a dotazníky vyplnili pro ně.

Získané hodnocení výuky jednotlivých vyučujících a vaše připomínky a návrhy budou podkladem pro další zkvalitňování výuky studentů Přírodovědecké fakulty.

Děkujeme za spolupráci!
    Vaše PřF