Přihlášky podávejte do 30. 7.
Vylepšete s námi PřF! Do 31. 8. můžete hodnotit výuku LS 2017
Podívejte se na fotky z otevření nové budovy PřF!
Přírodní vědy pod jednou střechou!
Podívejte se na video ze slavnostního otevření nové budovy PřF
    02.06.2017 - 31.08.2017

Hodnocení kvality výuky LS 2017

Vylepšujte s námi Přírodovědu!

Vážené studentky, vážení studenti,

v IS STAG byla otevřena anketa pro Hodnocení kvality výuky a zůstane otevřena až do konce akademického roku. Najdete ji v sekci "Moje studium", položka "Hodnocení kvality". Prosíme Vás o vyplnění krátkého dotazníku s 12 otázkami (z nichž u 11 pouze vybíráte míru souhlasu, či nesouhlasu s daným tvrzením a 1 je textové pole pro vaši libovolnou připomínku, návrh, žádost či komentář).

Budeme samozřejmě rádi, když vyplníte hodnocení u všech předmětů, ale prosíme Vás, abyste přinejmenším vybrali dva své oblíbené předměty (s jejichž výukou jste byli spokojeni) a naopak alespoň dva problémové předměty (s jejichž výukou jste byli v něčem nespokojeni) a dotazníky vyplnili pro ně.

Získané hodnocení výuky jednotlivých vyučujících a vaše připomínky a návrhy budou podkladem pro další zkvalitňování výuky studentů Přírodovědecké fakulty.

Děkujeme za spolupráci!
    Vaše PřF