Stálá pracovní komise pro záležitosti webu UHK

Stálá pracovní komise pro záležitosti webu UHK je orgánem univerzity složeným ze správců a správkyň webu UHK i jeho fakultních součástí, který má dohlížet na jednotnou webovou prezentaci, dodržování přístupnosti, správné používání jednotného vizuálního stylu a pravidelně se setkávat k novým podnětům či opravám na webové prezentaci UHK.

Nominování členové a členky komise se na základě rozhodnutí děkanů budou scházet zpravidla vždy, když se nashromáždí u předsedy komise podměty k vyřešení. Jednání komise svolává předseda.

Součástí činnosti komise je i sběr požadavků na úpravy/dodělávky/reklamace funkcionalit webu UHK.

Požadavky, které komise obdrží se diskutují na pravidelných setkáních komise, kde také probíhá hlasování o řešení podnětu. V případě, že komise nebude mít jednoznačnou shodu v rámci rozhodování řešení témat, o rozhodnutí bude hlasovat, za přijatý a všem uživatelům webu závazný výsledek je považován ten, který získá nadpoloviční většinu přítomných členů a členek.

Členové

• Mgr. Jakub Novák, MPA (předseda)
  • Bc. Tereza Makovská
  • Mgr. Matyáš Strnad
  • Ing. Aneta Soukalová, Ph.D.
  •       Mgr. Žaneta Kánská
  •       Mgr. Zuzana Dostálová
  •       Bc. Karolína Čížková
  •       Lenka Mannová