Jižní Korea Sangmyung University - výměnný pobyt
Rektorský sportovní den 2017
Budova E - sídlo Ústavu sociální práce
Akreditovaný kurz MPSV "Jednání s klientem v obtížných situacích"
Zajímavé přednášky na ÚSP
    21.06.2016

Setkání pracovníků neziskových organizací

Ústav sociální práce uspořádal dne 21.6.2016 setkání pracovníků nestátních neziskových organizací z oblasti sociálních služeb, u kterých realizují studenti oboru sociální práce své pravidelné odborné praxe. Těmto pracovníkům byly prezentovány informace z průběhu realizace projektu financovaného z Norských fondů. Pracovníci byli seznámeni s programem a zaměřením odborných stáží vědeckých pracovníků.

Žádost o projekt předložil ÚSP v roce 2015 do programu CZ07 - Scholarship Programme and Bilateral Scholarship Programme. Cílem projektu s názvem „Increasing scientific research competencies of Multi-disciplinary Scientific Research Team in Intercultural Dialogue“ byla realizace vědeckých studijních pobytů u norského partnera Lillehammer University College. Program vědeckého studijního programu zahrnoval shadowing profesora Hanse-Jorgena Wallina Weihe při vedení seminářů pro studenty a poskytování individuálních konzultací v oblasti sociálních výzkumů. V rámci stáže proběhly diskuzní panely o možnostech vedení vědeckých prací  a modernizaci postupů ve vedení výzkumu v oblasti sociální práce.

Číslo projektu: NF-CZ07-MOP-4-283-2015

Kontaktní osoba projektu: JUDr. Olga Sovová, Ph.D., mail: olga.sovova@uhk.cz