Jižní Korea Sangmyung University - výměnný pobyt
Budova E - sídlo Ústavu sociální práce
Maskot ÚSP
Široká nabídka odborných studentských praxí v Česku i v zahraničí
Akreditovaný kurz MPSV "Jednání s klientem v obtížných situacích"
Zajímavé přednášky na ÚSP
    30.01.2017 - 01.04.2017

Přijímací řízení 2017/2018

Ústav sociální práce UHK zveřejňuje aktuální informace pro přijímací řízení pro akademický rok 2017/2018.

Ústav sociální práce Univerzity Hradec Králové vypisuje pro akademický rok 2017/2018 přijímací řízení pro následující studijní obory:
    Bakalářské studium
    Sociální práce - prezenční forma, kombinovaná forma, standardní doba studia 3 roky
    Sociální práce s osobami se sníženou soběstačností - prezenční forma, kombinovaná forma, standardní doba studia 3 roky
    Sociální práce ve veřejné správě - kombinovaná forma, standardní doba studia 3 roky
    Navazující magisterské studium
    Sociální práce - prezenční forma, kombinovaná forma, standardní doba studia 2 roky

Přihlášky ke studiu se podávají do 31. 3. 2017. Způsob podání přihlášky: Přihlášky se podávají pouze elektronickou formou (formulář dostupný na webových stránkách ústavu).

Naposledy upraveno: Křížová Radana, 30.1.2017 12:25