30. května 2018 | 17:00 | Mediální studovna Univerzitní knihovny
Připomeňte si s námi důležitá „osmičková“ výročí
Univerzitní knihovna nabízí školení v oblasti databází
UHK bude v září 2018 pořádat prestižní mezinárodní vědeckou konferenci
    09.02.2017

Hledáte svého zaměstnavatele? Přijďte se podívat na univerzitu!

Fakulta informatiky a managementu již podeváté organizuje na své akademické půdě veletrh pracovních příležitostí s názvem HIT kariéra. Studenti i veřejnost se zde setkají z třemi desítkami firem, které předvedou svou činnost jak formou přednášek, tak prezentačním stánkem či prostřednictvím informačního posteru.

Studenti budou mít možnost se zástupci jednotlivých společností probrat témata, jejichž zpracování si firmy dříve zadaly dle svých požadavků ve formě praktických projektů nebo závěrečných prací. Je pravděpodobné, že zde najdou i svého budoucího zaměstnavatele či inspiraci k podnikání.

V rámci programu veletrhu zazní série zajímavých přednášek zaměřených na současná aktuální témata v oboru. Veřejnost i studenti se zde dozví, jak se žije „ajťákům“ v Hradci Králové, kam se vyvíjejí moderní mobilní aplikace, nebo jak získat zkušenosti v zahraničí. V hledání nových možností a vzájemného partnerství pozitivně přispěje i setkání zástupců fakulty a firem s názvem Modrá fakulta-váš partner.

Veletrh se bude konat v úterý 21. února 2017 od 9.00 do 15.00 hod. v prostorách budovy FIM UHK v areálu studentského kampusu Na Soutoku. (Hradecká 1249/6, Hradec Králové.) Vstup pro všechny zájemce je volný.

Ing. Zuzana Boučková
    tajemnice pro vnější vztahy UHK