Co Vás zajímá?
Týden vědy a techniky AV ČR na UHK | 5. října 2018 | kampus UHK
Stáhněte si nové číslo Zpravodaje UHK v elektronické podobě
Přesvědčte se na stránkách Národní technické knihovny
Připomeňte si s námi důležitá „osmičková“ výročí
Zaregistrujte se do Absolventského klubu UHK a zůstaňte ve spojení

Rigorózní řízení

Rigorózní řízení na Historickém ústavu Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové (FF UHK) je akreditováno jako součást navazujícího magisterského studia Historické vědy v oboru Historie. Zájemce o rigorózní řízení musí být proto absolventem magisterského studijního programu v téže oblasti studia, v níž se o titul PhDr. uchází. K rigoróznímu řízení budou připuštěni též absolventi magisterských studijních programů Učitelství pro střední školy – dějepis a Učitelství pro 2. stupeň ZŠ – dějepis. Z tohoto oboru musí být i předložená rigorózní práce. Bližší informace jsou k dispozici na stránkách Historického ústavu FF UHK v sekci Státní rigorózní zklouška.

Absolventi magisterského studia se mohou přihlásit také ke státní rigorózní zkoušce ve studijním programu Politologie, a to ve studijním oboru Politologie – africká studia a ve studijním oboru Politologie – latinskoamerická studia. Úspěšní absolventi této zkoušky získají titul doktor filozofie ve zkratce PhDr. uváděné před jménem. Bližší informace jsou k dispozici na stránkách Katedry politologie FF UHK.

Další fakultou, která na naší univerzitě získala oprávnění konat státní rigorózní zkoušky a udělovat titul RNDr. je Přírodovědecká fakulta. Bližší informace, metodické pokyny a přihlášky k rigoróznímu řízení jsou k dispozici na této stránce.

 Dokumenty


VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
22. 1. 2015 
Interní dokumenty
22. 1. 2015 

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Čáslava Karel, 22.6.2015 13:49