Noc vědců | 5. října 2018 | kampus UHK
JobStart | 16. října 2018 | budova A
Knižní veletrh | 2. října 2018 | budova A
Stáhněte si nové číslo Zpravodaje UHK v elektronické podobě
Přesvědčte se na stránkách Národní technické knihovny
Připomeňte si s námi důležitá „osmičková“ výročí
Zaregistrujte se do Absolventského klubu UHK a zůstaňte ve spojení
    09.03.2018

UHK ocenila mladé talenty na Festivalu vědy a techniky

Představitelé naší univerzity dnes ocenili nejzajímavější projekty žáků a studentů českých základních a středních škol. Mladí vědci si z rukou pana prorektora Jana Kříže, děkana Přírodovědecké fakulty Pavla Trojovského, děkana Fakulty informatiky a managementu Josefa Hynka, proděkanky Pedagogické fakulty Nelly Mlsové a vedoucí Katedry filozofie a společenských věd FF UHK Marie Hrdé odnesli finanční poukazy a čestná uznání.

Univerzita Hradec Králové mladé, nadějné a nadšené vědecké talenty hrdě podporuje. „Cílem akce je, abychom v mladých lidech prohlubovali zájem o vědu a výzkum. Na Univerzitě Hradec Králové pak tyto talentované vědce moc rádi přivítáme jako naše studenty“, dodal k oceňování žáků základních škol a středoškoláků prorektor UHK pro strategii a rozvoj Jan Kříž.

• Více z Čím žijeme

DSC01205 DSC01214 DSC01224 DSC01233 DSC01238