Noc vědců | 5. října 2018 | kampus UHK
JobStart | 16. října 2018 | budova A
Knižní veletrh | 2. října 2018 | budova A
Stáhněte si nové číslo Zpravodaje UHK v elektronické podobě
Přesvědčte se na stránkách Národní technické knihovny
Připomeňte si s námi důležitá „osmičková“ výročí
Zaregistrujte se do Absolventského klubu UHK a zůstaňte ve spojení
    01.03.2018

K nám se můžeš přihlásit až do 31. března

Ujel ti vlak? Nevadí! UHK a její čtyři fakulty prodlužují termín podání přihlášek až do konce března. Ještě je čas...

Filozofická fakulta
    Pokud si na FF UHK podají uchazeči o bakalářské studium ještě přihlášku, mohou se těšit na řadu předmětů našich zahraničních odborníků, prakticky zaměřené kurzy, možnost zapojení do zajímavých výzkumných projektů a především širokou nabídku studijních i pracovních výjezdů do celého světa, které naše fakulta finančně podporuje. Přihlášky k navazujícímu magisterskému studiu je možné navíc podávat až do poloviny dubna.

Fakulta informatiky a managementu
    Chceš studovat na kvalitní škole, která Tě naučí a zároveň Tě bude bavit? Chceš být ajťákem, manažerem, bankéřem nebo třeba ředitelem národního parku? Tím vším můžeš být. Připravili jsme Ti pro to podmínky a rozhodnutí je teď na Tobě. Stačí si vybrat z nabídky oborů, které FIMka nabízí. Staň se i Ty FIMákem!

Pedagogická fakulta
    Pedagogická fakulta nabízí studium v bakalářských, navazujících magisterských a také doktorských typech studia. Jako jediná z fakult UHK ale také nabízí studium v pětiletém magisterském oboru Učitelství pro 2. stupeň základních škol. U tohoto studia si lze vybrat libovolnou kombinaci dvou oborů, takže si vybere opravdu každý a není možné šlápnout vedle. Zájemci o studium na naší fakultě by se neměli nechat odradit názvem. Kromě pedagogických oborů nabízíme mnoho dalších zajímavých oborů, třeba Řízení sboru nebo Grafickou tvorbu.

Přírodovědecká fakulta
    Pokud se rozhodnete pro PřF, čeká na vás úplně nové zázemí, ve kterém se studuje jedna radost. Nová budova fakulty v kampusu Na Soutoku nabízí moderní vybavení všech učeben i výzkumných a studentských laboratoří, na své si tak přijdou např. studenti toxikologie a chemie, pro které je laboratoř téměř druhým domovem. Biologové také jistě ocení výhodnou polohu a okolí Hradce Králové při výjezdech na terénní cvičení, která jsou nedílnou součástí jejich výuky – kdo by nechtěl vyměnit školu za park, zvlášť když jeden takový je jen minutu chůze od fakulty? Samozřejmostí je pak množství partnerských institucí, na které můžete odcestovat v rámci mezinárodních programů a fakultních stipendií za studiem, výzkumem a na praktické stáže, a to i opakovaně.

• Více z Čím žijeme

Naposledy upraveno: Tuček Vojtěch, 4.3.2018 20:30