Noc vědců | 5. října 2018 | kampus UHK
JobStart | 16. října 2018 | budova A
Knižní veletrh | 2. října 2018 | budova A
Stáhněte si nové číslo Zpravodaje UHK v elektronické podobě
Přesvědčte se na stránkách Národní technické knihovny
Připomeňte si s námi důležitá „osmičková“ výročí
Zaregistrujte se do Absolventského klubu UHK a zůstaňte ve spojení
    28.10.2017

Akademici UHK převzali medaile Statutárního města Hradce Králové. Blahopřejeme!

Z rukou primátora města Zdeňka Finka je převzali i tři zástupci naší univerzity. Jsou jimi:

- doc. PhDr. IVA JEDLIČKOVÁ, CSc., medaili Statutárního města Hradce Králové obdržela za dlouholeté působení na Univerzitě Hradec Králové, zejména jako uznání vysoké kvalitativní úrovně Univerzity třetího věku, jejíž je letitou organizátorkou. V letošním roce paní docentka oslavila životní jubileum.

- doc. PaedDr. JIŘÍ ŠTYRSKÝ, CSc., medaili Statutárního města Hradce Králové obdržel za působení v oboru management cestovního ruchu na Univerzitě Hradec Králové a při příležitosti významného životního jubilea

- prof. RNDr. MARTIN GAVALEC, CSc., medaili Statutárního města Hradce Králové obdržel za působení na fakultě informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové v oboru aplikované matematiky a při příležitosti významného životního jubilea

Oceněným osobnostem naší vysoké školy děkujeme za jejich práci a čas, který věnovali Univerzitě Hradec Králové a blahopřejeme.

Ing. Zuzana Boučková
    tajemnice pro vnější vztahy UHK