Dny otevřených dveří na UHK! | 11. a 12. ledna 2019
Veselé Vánoce a šťastný nový rok Vám přeje celá UHK!
Stáhněte si nové číslo Zpravodaje UHK!
Univerzitní knihovna zrealizovala záměr v oblasti nákupu e-knih
Zaregistrujte se do Absolventského klubu UHK a zůstaňte ve spojení
22.09.2017

Přivítali jsme potenciální uchazeče o studium z Obchodní akademie, odborné školy a praktické školy Olgy Havlové

V Poradenském centru se věnujeme i zájemcům a uchazečům o studium. Jsme rádi, že u nás můžeme vždy v průběhu podzimu přivítat studenty několika středních škol a nabídnout jim rychlý vhled do Univerzity a na naše služby.
Tentokrát jsme přivítali studenty Obchodní akademie, odborné školy a praktické školy Olgy Havlové v Jánských Lázních. Škola je příspěvkovou organizací, která poskytuje střední vzdělávání pro žáky s tělesným postižením a souběžným postižením více vadami.

Návštěvu z Jánských Lázní přilákala možnost prohlídky bezbariérového bytu na Palachových kolejích. Po prohlídce bytu následovala prezentace služeb Poradenského centra, především pak sekce podpory studentů se specifickými potřebami Augustin. Studenti se tak mohli dozvědět všechny potřebné informace nejen o nabídce Poradenského centra, ale také základní informace o volbě oboru, podávání přihlášek, přijímacím řízení a další. Samozřejmě byl prostor pro dotazy, čehož studenti hojně využili.

Po prezentaci jsme ještě studenty pozvali na malou prohlídku univerzitních prostor a kampusu. Prohlédli si prostory knihovny, několika učeben včetně nové auly na budově S, kde jsou k dispozici také dva nové stoly s nastavitelnou výškou pro vozíčkáře.

Doufáme, že se se studenty Obchodní akademie v Jánských Lázních uvidíme i u přijímacího řízení a přejeme hodně štěstí.

• Více z Aktuality
  • Naposledy upraveno: Podlipná Jana, 22.9.2017 13:37