Poradenské centrum

Kdo jsme a co nabízíme?
 

Poradenské centrum Univerzity Hradec Králové je zařízení s celouniverzitní působností, jehož posláním je provázet studenty při studiu a prostřednictvím nabízených služeb podporovat jejich profesní a osobní rozvoj. Nabízíme například možnost konzultovat a hledat řešení studijních problémů, pomoc při volbě dalšího směřování v životě i ve studiu, vztahových, osobních nebo sociálních problémech, krizových situacích. Středisko Augustin pak nabízí podporu uchazečům a studentům se specifickými potřebami po celou dobu jejich studia.

Služby Poradenského centra jsou pro všechny studenty UHK zdarma! Vybrané služby jsou pak zdarma poskytovány také uchazečům o studium a absolventům UHK do dvou let od ukončení studia. 


Poradenské centrum se člení do čtyř subjektů, jimiž jsou Pedagogicko-psychologická poradna, Středisko podpory studentů se specifickými potřebami Augustin, Psychoterapeuticko-duchovní poradna a Kariérní centrum a sociální poradna. 
 


 
Přijďte do Poradenského centra s čímkoli, co Vás trápí, nabídneme Vám cestu vedoucí k řešení Vaší situace.
 

Jednotné kontaktní místo Poradenského centra
 
Kontaktní místo si klade za cíl zajistit větší dostupnost všech našich služeb. Získáte zde kompletní informace o službách centra, dalších aktivitách jednotlivých středisek nebo informace o poradenských službách mimo Univerzitu Hradec Králové.
 
 
Jak nás kontaktovat?

Adresa: Hradecká 1227, budova A, místnost 2452 (přízemí, od hlavního vchodu po pravé straně)
Telefon: (+420) 493 331 389
E-mail: poradna@uhk.cz

 

Hodiny pro veřejnost:

PO

13

16
                                        ​                                        
                  ​
​ÚT
8
​–

14

 
​ST
13
​–
16
 
​ČT
8
​–
​14
​PÁ
8
​–
​14

SO

  8

-

 14

​ (1x měsíčně, aktuální termín bude brzy určen)

 
 
V době přítomnosti pracovníků se na nás můžete obracet i mimo tyto hodiny.
 

Naposledy upraveno: Podlipná Jana, 15.2.2017 14:4