Oddělení pro studium a CŽV

Oddělení pro studium a CŽV zajišťuje administrativu spojenou s akreditací studijních programů na UHK, agendu související s rozhodováním v odvolacích řízeních studentů a se studijní legislativou. Oddělení poskytuje organizační podporu pro vytváření jednotného systému CŽV na úrovni instituce a metodickou podporu spojenou s novým webovým portálem CŽV.

Oddělení pro studium a CŽV je podřízeno prorektorce pro studium a spolupráci s praxí. Při zajišťování agendy spojené s akreditací studijních programů na UHK spolupracuje oddělení zejména s proděkany pro studium a NAÚ. V souvislosti s odvolacím řízením studentů spolupracuje oddělení zejména s pracovníky studijních oddělení fakult. V oblasti CŽV spolupracuje oddělení zejména s fakultními pracovníky zodpovědnými za tuto oblast na dané fakultě. V oblasti tzv. Interní univerzity spolupracuje oddělení s ostatními rektorátními pracovišti či spolupracovníky (manažerka HR, projektové oddělení, Archiv atd.).

Mezi hlavní činnosti oddělení patří zejména:

• administrativa spojená s akreditací studijních programů na UHK,
  • agenda související s rozhodováním v odvolacích řízeních studentů a se studijní legislativou,
  • koordinace projektu Partnerská škola na UHK,
  • spolupráce na realizaci strategických záměrů UHK a projektů v oblasti CŽV,
  • poskytování metodické pomoci fakultním pracovištím související s novým webovým portálem CŽV, tj. platformy, kde je jednotně prezentována nabídka programů/kurzů celoživotního vzdělávání napříč UHK, vč. spolupráce v oblasti funkčnosti webu a zajištění jeho propojení se stávajícími univerzitními systémy,
  • administrace webového portálu CŽV v oblasti kurzů pro zaměstnance zajišťovaných rektorátními pracovišti.

Kontakty na pracovnice oddělení:

referent pro studium a studijní legislativu

Mgr. Eva Hromková
e: eva.hromkova@uhk.cz