UHK IT Poradna 28. 11. 2019

Provoz tiskového centra SafeQ (Forkys) obnoven

V průběhu tohoto týdne byly provedeny nezbytné kroky ke spuštění nového celouniverzitního tiskového řešení.

Dne 25. 11. během odpoledních hodin bylo odstaveno původní tiskové centrum a nahrazeno novou verzí. V současné době je již v provozu převážná většina kopírovacích zařízení v rámci celé univerzity. Omlouváme se všem za omezení, které mohla nedostupnost služeb způsobit. Věříme, že s rozsahem nově zprovozněných služeb budete spokojeni.

Aktualizace celého systému byla nezbytným krokem ke zvýšení kvality i bezpečnosti poskytovaných služeb.

Nové řešení přináší také několik změn a do budoucna přinese i nové funkce. Doporučujeme proto průběžně sledovat stránku s návody na obsluhu tiskového centra SafeQ (Forkys) v sekci IT Poradna + návody.