UHK Studenti, Aktuálně, IT Poradna 19. 11. 2019

Nabídka brigády - školení zaměstnanců UHK v počítačové gramotnosti, práce na PC a MS Office.

Nabízíme možnost brigády spočívající v zaškolení pracovníků na UHK. Máš dobrou znalost ovládání PC, vyznáš se v programové sadě MS Office a disponuješ komunikačními dovednostmi? Pak tato nabídka je právě pro tebe!

Základní osnova školení MS Office:

• MS Outlook – efektivní práce se zprávami, úprava jejich obsahu, třídění do složek, vyhledávání. Práce s kontakty, kalendářem, úkoly, deníkem a poznámkami.
  • MS Excel - Vytváření tabulek, pohybovat se po tabulkách, plnit je daty, formátovat vzhled buněk a textu a celé tabulky graficky upravovat. Výpočty pomocí vlastních vzorců a funkcí, tvorba a formátováním grafů. Zamykání, používání šablon a rozšířené kopírování. Sestavovat složitější vzorce, filtrovat seznamy, vytvářet kontingenční tabulky a pracovat s pokročilými funkcemi pro manipulaci a analýzu dat.
  • MS Word  - vytváření textových dokumentů, pohybovat se v nich a formátovat je. Práce s tabulkami, grafy a dalšími grafickými prvky. Pokročilé techniky práce s dlouhými dokumenty, vytvoření obsahu, rejstříků a seznamu obrázků a tabulek.

Odměna 100,- Kč/hod čistého.

Kontakt pro zájemce: Bc. Aleš Herman, CIT UHK, m.: ales.herman@uhk.cz, t.: 777 484 277