PřF Konference a přednášky 17. 12. 2020

Konference DITECH 2021

Datum konání: 4. 2. 2021–5. 2. 2021

Cílem konference je prezentace výsledků dosavadní výzkumné práce doktorandů.

Katedra aplikované kybernetiky Přírodovědecké fakulty Univerzity Hradec Králové pořádá ve dnech

4. února 2021

on-line konferenci
DITECH

Konference je organizována jako povinné soustředění doktorandů doktorského studijního oboru ICT ve vzdělávání.

Cílem konference je prezentace výsledků dosavadní výzkumné práce doktorandů.

Pro aktivní účast je požadováno:

1. Písemný příspěvek v rozsahu cca 4–6 stran formátu A4 (viz šablona), ve kterém doktorand prezentuje výsledky dosavadní vědecké práce, tj. výsledky případové studie (literární rešerše); přehled současného stavu řešené problematiky jak v rámci České republiky, tak i z pohledu mezinárodního; volbu a zdůvodnění výzkumných metod ve vztahu k cíli a vědeckému problému disertační práce; formulaci hypotéz; představu o provedení vlastního výzkumu.
  2. Vyjádření školitele v rozsahu cca 1 odstavce, ve kterém bude podána krátká recenze příspěvku, tj. školitel doktoranda krátce zhodnotí příspěvek doktoranda z hlediska formální a obsahové správnosti.
  3. On-line vystoupení v délce cca 10–15 minut, ve kterém budou představeny výsledky vědecké práce ostatním účastníkům konference.

Organizační výbor

prof. RNDr. Eva Milková, Ph.D., doc. RNDr. Štěpán Hubálovský, Ph.D., Mgr. Petr Coufal, PhDr. Michal Musílek, Ph.D., Mgr. Radek Němec, Ph.D., Ing. Petr Voborník, Ph.D., Romana Pracná

Důležité termíny

přihláška na konferenci