Výuka předmětů PSINE a BDNI1

Datum: 26. 1. 2023

Vážené studentky, vážení studenti,

prosím, berte v potaz, že výuka předmětů PSINE (pro studenty Historických věd, dále jen HV) a BDNI1 (pro studenty Digitálních historických věd, dále jen DHV) se uskuteční formou intenzivního kurzu a to poslední týden zimního zkouškového období a první týden v letním semestru, tj. v datech 30. 1. 2023 - 10. 2. 2023. Výuka bude probíhat na učebnách BSM1 a E13.

O začátku, pauze a konci výuky Vás bude informovat vyučující, Mgr. Burešová (martina.buresova@uhk.cz).

V prvním týdnu LS budou studenti zapsaní na PSINE a BDNI1 z ostatní výuky omluveni.

Studenti DHV budou poté pokračovat v předmětu BDNI1 v další výuce v LS. Studenti HV naváží předmětem PSNE1 v LS.

V případě dalších dotazů můžete taktéž kontaktovat tajemnici katedry dr. Rybenskou (klara.rybenska@uhk.cz).