Tři staletí v srdci Evropy

Datum: 3. 6. 2021

Tři staletí v srdci Evropy (Česká a evropská společnost 16. – 18. století) je název již pátého ročníku mezinárodní doktorandské konference pořádané doktorandkami Katedry pomocných věd historických a archivnictví Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové.

Stejně jako v předchozích ročnících, tak i letos si konference klade za cíl umožnit setkání a následná konferenční vystoupení historikům, jejichž témata spadají do období 16. – 18. století a přinášejí nové poznatky o nejrůznějších tématech a oblastech dějin „v srdci Evropy”. V rámci konference tak budou vítány příspěvky, které se věnují dějinám novověké politiky, ekonomiky, náboženství i kultury.

Věříme, že tato konference bude opět ideální příležitostí k přátelskému setkání doktorandů, magistrů a dalších studentů, popřípadě zájemců z řad široké veřejnosti.

Pro více informací se podívejte na leták. V případě zájmu o účast si přihlášku můžete stáhnout zde.