Prezentace nových video dokumentů KPVHA v kině Centrál

Datum: 17. 12. 2023

Vážené studentky, vážení studenti, na 22. ledna 2024 (pondělí), od 16:00 hodin, chystáme v kině Centrál prezentaci nových video dokumentů, které jsme v roce 2023, s vydatnou pomocí mnohých z Vás, vytvářeli.

Abychom věděli, jaké kapacity máme zajistit, potřebovali bychom aspoň přibližně vědět, jakou můžeme očekávat účast.
Chceme Vás proto poprosit, pokud byste rádi přišli, zapište se nám do aplikace srazovnik.cz, na tomto odkaze. A to ideálně do 5. ledna 2024.
Neznamená to, že když se nezapíšete, nebudete pak moci přijít, ani to, že když se zapíšete, tak přijít musíte. Anketa má čistě orientační charakter.
Děkujeme za spolupráci, přejeme krásné Vánoce, vše dobré do roku 2024 a budeme se případně těšit na setkání.
Vaše KPVHA.