Odevzdávání bakalářských a magisterských prací - změna termínu

Datum: 26. 6. 2023

Vážené studentky, vážení studenti,

pro ty z Vás, kdo se dohodnete s vedoucími a oponenty Vašich bakalářských a diplomových prací, může být odevzdávání Vaši práce posunuto až na 17. 7. 2023. V tomto případě platí, že je nutné se domluvit i s asistentkou KPVHA, Mgr. Štěpánkou Muzikářovou (stepanka.muzikarova@uhk.cz), do kolika hodin bude práce (fyzicky) na katedře přebírat (dle předběžné dohody bude Mgr. Muzikářová přítomná od cca 7:00 do 15:00 hodin na KSOC, místnost 21250, v přístavbě za knihovnou). Prosíme, než půjdete fyzicky práci odevzdat, nahrajte ji do systému eVSKP.

Též nezapomeňte, že dne 17. 7. je poslední den k uzavření studia. Pro uzavření studia je nutné mít zapsané veškeré zápočty apod. ve STAGu.

V případě dalších otázek se můžete též obrátit na tajemnici KPVHA dr. Kláru Rybenskou (klara.rybenska@uhk.cz).