Odevzdávání bakalářských a magisterských prací

Datum: 25. 6. 2023

Vážené studentky, vážení studenti,

ti z Vás, kteří plánují jít k obhajobám bakalářských či magisterských prací v srpnu, berte v potaz, že Vaše práce je třeba odevzdat nejen do eVSKP, ale také fyzicky (jeden výtisk v kroužkové vazbě, který souhlasí s Vaší prací nahranou v eVSKP) na KPVHA a to do 30. 6. 2023, asistentce katedry Mgr. Štěpánce Muzikářové. Té se také, v případě dotazů na proces odevzdání práce, můžete ozvat na e-mail.

Při odevdzávání práce se řiďte výnosem děkanky FF UHK č. 17/2018, kde je napsáno, jak má práce vypadat.

Pakliže máte povoleno odevzdávat Vaší práci v jiném termínu, je třeba asistentce katedry do 30. 6. odevzdat souhlas vedoucí/ho a oponentky/oponenta práce, že s jiným (pozdějším) termínem odevzdání práce souhlasí. Až podle tohoto souhlasu Vám bude přenastaveno datum odevzdání práce v eVSKP.