Historický ústav AV ČR - Exkurze

Datum: 18. 3. 2024

Vážené studentky, vážení studenti,

v pátek 12. dubna se bude od 9:00 hodin konat exkurze do Historického ústavu AV ČR včetně prezentace o samotném ústavu, prezentace Knihovny HIU AV (s prohlídkou depotů, včetně oddělení starých tisků), prezentace projektu Databáze dějin všedního dne, prezentace projektu Bibliografie dějin českých zemí a projektu Biografického slovníku českých zemí. Exkurzí provede dr. Kessler.

Studentky a studenti, kteří mají zapsaný nějaký z předmětů exkurze, přihlašte se prosím do této tabulky. Pokud by byl o exkurzi zájem i ze stran studentek a studentů, kteří žádný z předmětů exkurze zapsaný nemají, též se můžete do tabulky napsat. Pokud bude místo, rádi Vás vezmeme sebou.

Bližší informace najdete na Vašich e-mailech. V případě dalších dotazů se obraťte na dr. Kláru Rybenskou (klara.rybenska@uhk.cz).