Co Vás zajímá?
Studuj na FF UHK
Přípravný kurz historie začíná 16. března 2018
Projekt Strategický rozvoj Univerzity Hradec Králové
Sbírejte body k přijímačkám už teď!
Zeptej se svých budoucích kolegů!
FF UHK má ve svém týmu řadu zahraničních odborníků

Zaměstnanecké mobility

Každý zaměstnanec FF UHK musí nejpozději 14 dní před plánovanou služební zahraniční cestou požádat o její schválení. Je třeba vyplnit a odevzdat formulář Návrh na vyslání – cestovní íkaz (každé zahraniční služební cestě předchází návrh na vyslání). Zahraniční služební cesty spravuje na FF Kristýna Lantová.

Po návratu ze zahraniční cesty je každý zaměstnanec povinen odevzdat účetní doklady potřebné k vyúčtování cestovních náhrad a zprávu z konané cesty nejpozději do 10 pracovních dnů po dni ukončení pracovní cesty + tabulku vyúčtování.
 
Po návratu ze zahraniční cesty, za kterou bude FF UHK požadovat refundaci, musí pracovník předložit společně s účetními doklady i podpisem potvrzený písemný souhlas přijímající instituce s proplacením cestovních nákladů.
 
Pokud vyjíždíte v rámci programu Erasmus na Teaching Mobility/Staff mobility je potřeba k návrhu na vyslání vyplnit potvrzení o délce pobytu a výukový program/program školení v AJ, které Vám přijímací instituce potvrdí, po skončení cesty závěrečnou zprávu (online).
 


Dokumenty


VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
15. 7. 2014 
Interní dokumenty
15. 7. 2014 

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Administrátor webového portálu, 25.6.2015 9:24