FF Aktuálně, Zahraničí, Konference a přednášky 1. 3. 2024

Zúčastněte se mezinárodní konference o univerzitním vzdělávání!

Datum konání: 15. 5. 2024–17. 5. 2024

Přijměte pozvání na mezinárodní konferenci a workshop o univerzitním vzdělávání "WHITHER TEACHING, WHITHER HUMANITIES? Challenges of Central European Education in the Post-Factual Era." pořádané v rámci projektu Erasmus+ KA2 SSHTeaching21+. Konference odehrávající se v Hradci Králové slibuje bohatý třídenní program.

Datum: 15.17. května, 2024

Místo: Univerzita Hradec Králové, Hradec Králové

Účast: Fyzická/Online

Jazyk: Angličtina

Konference představuje klíčovou fázi ve finalizaci výsledků našeho projektu a zároveň oslaví již dosažené úspěchy. Přidejte se k odborníkům na teorii vysokoškolského vzdělávání a pedagogům hledajícím způsoby, jak zlepšit své pedagogické dovednosti. Můžete se v rámci konference těšit na sérii přednášek, seminářů a workshopů. Společně prozkoumáme obecné přístupy a principy výuky sociálních a humanitních věd na univerzitách, které formují budoucnost vzdělávání.

Konference se zaměří na nejnovější trendy ve vysokoškolském vzdělávání v rámci našeho regionálního kontextu. Témata budou zahrnovat metodiky výuky a vzdělávací standardy, které nabízejí vhledy aplikovatelné v různých oborech.

Těšíme se na Vaší zpětnou vazbu, kterou nám poskytnete na námi vytvořený manuál a e-learningové materiály, abychom se ujistili, že odpovídají měnícím se potřebám vysokoškolského vzdělávání. Ať už se zúčastníte osobně nebo virtuálně, Váš pohled je neocenitelný při formování budoucnosti vysokoškolského vzdělávání.

Níže naleznete kompletní program. Pokud máte zájem o účast, zaregistrujte se prosím pomocí tlačítka:

Registrovat se na konferenci

Těšíme se na Vaši účast! Pojďme společně načerpat inspiraci pro inovace ve výuce v dynamickém prostředí vysokoškolského vzdělávání!

Tato událost je součástí projektu "Enhancing Quality Teaching of Humanities and Social Sciences in Higher Education for 21+" (2021-1-CZ01-KA220-HED-000031122), který byl financován za podpory Evropské komise.