20.09.2018 - 23.09.2018

Letní škola filozofie a společenských věd

Studentský klub Libomudravna a Katedra filozofie a společenských věd FF UHK přináší zajímavý tip na strávení posledních volných dní před začátkem semestru.

Letní filosofická škola se uskuteční 20. až 23. září 2018 v Broumovském klášteře.

Součástí akce bude představení katedry nově příchozím studentům, přednášky, semináře, workshopy i seznamovací aktivity. Aktuální program si prohlédněte níže. V rámci jednotlivých dnů může ještě dojít k dílčím změnám, další přednášky budou průběžně doplňovány ZDE.

Studenti katedry mají ubytování zdarma. Další účastníci z řad široké veřejnosti jsou vřele vítání. Pro ně nabízíme spaní zdarma v prostorách kláštera na vlastní karimatce nebo mnišskou celu za 440 Kč/os.

Volná místa stále ještě jsou, proto se naváhejte přihlásit pod tímto odkazem.

Aktuality sledujte na facebookových stránkách Letní školy filozofie a společenských věd

Naposledy upraveno: Kašparová Lenka 1, 6.8.2018 11:17