Co Vás zajímá?
Studuj na FF UHK
Přípravný kurz historie začíná 16. března 2018
Projekt Strategický rozvoj Univerzity Hradec Králové
Sbírejte body k přijímačkám už teď!
Zeptej se svých budoucích kolegů!
FF UHK má ve svém týmu řadu zahraničních odborníků
  01.11.2017 - 18.05.2018

  FFree index Filozofické fakulty UHK pro uchazeče o studium

  I v letošním akademickém roce mohou uchazeči o studium bakalářských oborů akreditovaných pod Filozofickou fakultou Univerzity Hradec Králové sbírat body k přijímačkám s předstihem!

  Chcete studovat společenské vědy nebo Vás baví historie? Filozofická fakulta Univerzity Hradec Králové Vám poradí FFintu, jak zde snáze získat vysokoškolský FFlek! 
   
  Pořiďte si svůj FFree index FFrekventanta FF UHK, navštěvujte akce, které pro Vás bude hradecká „FFilda“ celý akademický rok organizovat, a sbírejte první body k přijímačkám už teď! 
   
  FFree index se vztahuje na uchazeče o studium následujících bakalářských oborů, a to v prezenční i kombinované formě: 
  - Archeologie
  - Archivnictví - historie
  - Filozofie a společenské vědy
  - Počítačová podpora v archivnictví
  - Politologie
  - Prezentace a ochrana kulturního dědictví
  - Sociologie obecná a empirická
   
  FFree index se nevztahuje na obory garantované Ústavem sociální práce FF UHK, tj. obory Sociální práce, Sociální práce s osobami se sníženou soběstačností a Sociální práce ve veřejné správě.
   
  Jak na to?
  Zaregistrujte se na fakultním portálu pro uchazeče o studium na FF UHK a sledujte Kalendář akcí. Při příchodu na jakoukoli akci na FF UHK se zapište a my Vaši účast odměníme prvními kredity do Vašeho "vysokoškolského" FFree indexu.  
  Zisk kreditů odměníme bonusem při přijímacích zkouškách na bakalářské studijní obory na naší společné Filozofické fakultě Univerzity Hradec Králové! 
  Staňte se našimi přáteli na Facebooku a sledujte, jaké akce jsme si pro Vás v rámci FFree indexu připravili! • Více z Novinky

Naposledy upraveno: Kašparová Lenka 1, 23.11.2017 10:32