UHK Studenti, Aktuálně 16. 5. 2022

Rekonstrukce realizované na Vysokoškolských kolejích UHK v letech 2018–2021

Vysokoškolské koleje Univerzity Hradec Králové v posledních čtyřech letech investovaly značné finanční prostředky do rekonstrukcí a usilují tak o neustálé zvyšování  úrovně a komfortu ubytování a poskytovaných služeb. V jednotlivých letech byly realizovány tyto činnosti:

r. 2018 rekonstrukce bloku D (24 studentských bytů se 128 lůžky)

r. 2019 rekonstrukce bloku E (24 studentských bytů se 128 lůžky)

r. 2020 rekonstrukce bloku B a 1. – 2. patra bloku G (30 studentských bytů se 158 lůžky)

r. 2021:

• rekonstrukce bloku G (3. – 8. patro);
  • rekonstrukce střechy, balkonů, podest schodišť;
  • zvýšení požární bezpečnosti (rekonstrukce rozvodů požární vody, instalace požárních hlásičů, nový tísňový systém);
  • rekonstrukce páteřních IT technologií pro posílení konektivity;
  • instalace WI-FI vysílačů do všech bytů;
  • modernizace recepce, vybudování nové společenské místnosti, studovny a posilovny;
  • montáž žaluzií do všech rekonstruovaných bloků.

Nadále usilovně pracujeme a připravujeme další projekty, které rovněž přispějí ke zkvalitnění ubytování.  Pevně věříme, že naši studenti pozitivně ocení všechny naše kroky i v následujícím období.