UHK Studenti, Aktuálně, Zaměstnanci, Absolventi 11. 10. 2023

Živé natáčení podcastu Paměti národa Dobrovský & Šídlo

Datum konání: 27. 11. 2023 18:00, Autor: Tereza Vaníčková, OPaK UHK

Nové díly podcastu Dobrovský & Šídlo se pravidelně natáčejí naživo před publikem po celé republice. Tentokrát se živé natáčení uskuteční v rámci Hradeckého memoriálu na půdě Univerzity Hradec Králové.

Podcast z produkce Paměti národa přináší „pravidelnou dávku názorů, vzpomínek, informací a sentimentu“, od devadesátých let po současnost. Čím si kdo prošel a jak to přežil? Politika a historie v unikátním mixu v podání předsedy kolegia Paměti národa Jana Dobrovského a politického komentátora a novináře Jindřicha Šídla.

Vstupenky v prodeji zde.

Akce se koná v rámci Hradeckého memoriálu, který vrcholí tradičně na podzim. Připomene znovu jak důležité jsou hodnoty svobody a demokracie, zvlášť, když do Evropy přišla válka. Nedaleko od Česka na Ukrajině. Program Hradeckého Memoriálu 2023 zahrnuje vystoupení známých umělců, ale i poznání a poučení na výstavách a besedách. Pořadateli Hradeckého memoriálu jsou Univerzita Hradec Králové, Filharmonie Hradec Králové a Post Bellum.