UHK Aktuálně 16. 1. 2024

V pátek proběhl první termín Dnů otevřených dveří na UHK

Autor: Tereza Vaníčková, OPaK UHK

Na patnáct set zájemců a zájemkyň o studium využilo možnosti blíže se seznámit s prostředím Univerzity Hradec Králové (UHK) při prvním termínu Dnů otevřených dveří.

První termín Dnů otevřených dveří na UHK proběhl v pátek 12. ledna 2024.

Návštěvníci měli jako obvykle možnost získat podrobné informace ke všem nabízeným studijním programům, popovídat si se studujícími o studentském životě v Hradci Králové nebo si vyzkoušet rozřazovací oborový kvíz. Na řadě stanovišť čekal na příchozí interaktivní program s řízenými pokusy a ukázkami odborné práce. Na otázky studijního charakteru potom po celý den odpovídalo studijní oddělení všech fakult u informačních stánků ve foyer objektu společné výuky.

Druhý termín Dnů otevřených dveří na UHK se koná v sobotu 27. ledna 2024 od 9:00 do 13:00.

Podrobný program naleznete zde.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout v přiložené galerii.