UHK Aktuálně 21. 8. 2013

Univerzitní expertka na situaci v Egyptě - nabídka komentářů

​Vážení pracovníci médií, rádi bychom Vám za Univerzitu Hradec Králové nabídli možnost získat informace, komentáře a analýzy k současnému dění v Egyptě přímo od regionální expertky na tuto oblast, doktorandky Katedry politologie Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové a zároveň tajemnice egyptského velvyslance v Praze paní Mgr. Jany Kostrounové.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o aktuální situaci v Egyptě, egyptské politické scéně, národní kultuře, mentalitě tamních obyvatel a jejich náboženství, vlivu momentální krize v zemi na okolní státy či vztahy s Evropskou unií a další, neváhejte se na magistru Janu Kostrounovou obrátit na telefonním čísle 723 728 543 nebo e-mailu jana.kostrounova@uhk.cz. Expertka Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové ráda zodpoví veškeré Vaše dotazy související s jejím odborným zaměřením.

Mgr. Jana Kostrounová, nar. 1986, vyučuje na Filozofické fakultě Univerzity Hradec Králové předměty Moderní politické dějiny Egypta, Politický islám či Arabský jazyk.

Specializuje se na arabský jazyk a literaturu, Egypt, Tunisko, Sýrii, islám jako náboženství, politický islám, islámské právo a islámský radikalismus.