UHK Studenti, Aktuálně 11. 3. 2024

UHK je v rámci univerzitní volejbalové ligy průběžně na prvním místě tabulky

UHK se v univerzitní volejbalové lize žen daří! V průběžném pořadí se tým UHK drží po třech odehraných turnajích na 1. místě tabulky. Rozhodne poslední turnaj, který se koná 5. dubna v hale Slávia v Hradci Králové.

Ve čtvrtek 7. března se v rámci třetího turnaje Univerzitní volejbalové ligy (UVL) podařilo volejbalistkám z UHK zvítězit shodně 2:0 na sety nad ČVUT Praha, TU Liberec a VŠCHT Praha. Výhrou posledního napínavého utkání proti rivalovi z Univerzity Pardubice, se skórem 2:1 na sety, si hráčky z UHK upevnily 1. místo tabulky ve skupině Čechy - východ.

Poslední kolo UVL se bude hrát v pátek 5. dubna 2024 od 9:00 v Hradci Králové v hale Slávia.
Srdečně zveme všechny příznivce kvalitního volejbalu, a nejenom je, na tento volejbalový svátek, kde budou k vidění zápasy výběru univerzit mužů i žen.
Fanoušky moc rádi vybavíme fandítky a UHK vlaječkami, pro které se můžete stavit na Oddělení propagace a komunikace UHK na budově A.

Volejbalistkám z UHK budeme držet v posledním turnaji pěsti, aby se probojovaly do finále UVL, které proběhne 6. května v Brně, udržely si celkově 1. místo tabulky a postoupily tak na Akademické hry ČR.