UHK Aktuálně 13. 6. 2014

Studentský klub Gusta při Středisku Augustin nedávno oslavil své první narozeniny

Přestože studentský klub Gusta při Středisku Augustin na Univerzitě Hradec Králové oslavil teprve své první narozeniny, stihl v tomto akademickém roce uspořádat celou řadu zajímavých akcí.

V rámci přednášky Peice of my life si zábavným vyprávěním o životě s ADHD a specifickými poruchami učení získal přeplněný sál auly hradecké univerzity frontman kapely Monkey Business Matěje Ruppert, zatímco zpěvák hudební skupiny Wohnout Matěj Homola již podruhé vyprávěl o cestování jedinců nejen s handicapem při mini konferenci s názvem Never give up, you can.
V letním semestru naplnil studentský klub motto „Gusta rozdává lásku“ hned několika akcemi. Celkem dvakrát se členové klubu měli možnost seznámit v rámci Speed Datingu a na chodbách jednotlivých budov UHK probíhala akce Free Hugs.
Gusta v tomto roce také nezapomněl ani na sport, a to v rámci prvního ročníku Gusta X-games, kde se o medaile v netradičně pojatých disciplínách utkalo celkem 15 týmů.
Vrcholem akademického roku byl potom zážitkový sebepoznávací kurz Bouráme bariéry vol. 2, kde si členové studentského klubu už podruhé mohli na vlastní kůži vyzkoušet řadu aktivit, v rámci kterých poznali nejen spoustu zajímavých lidí, ale především sami sebe.
I v následujícím akademickém roce se bude možné s Gustou na Univerzitě Hradec Králové setkat během celé řady atraktivních akcí, o kterých se můžete více dozvědět na Facebooku klubu (Studentský klub při středisku Augustin) a na Instagramu (gusta, studentsky_klub).

Za studentský klub GUSTA
Mgr. et Mgr. Petra Kalibová