UHK Aktuálně 27. 9. 2023

Speciál hospodského kvízu Noci vědců

Datum konání: 2. 10. 2023 19:00–22:00, Místo: DARTS Pub & Bar, tř. E. Beneše 598, 500 12

• Chcete poodhalit tajemství vědy ještě před samotnou noci vědců? Pak si nenechejte ujít speciál Hospodského kvízu ve spolupráci s Nocí vědců ve vašem městě!
  • Porovnejte své znalosti, otestujte důvtip ostatních hráčů a zjistěte, komu sedne téma kvízu TAJEMSTVÍ nejlépe!
  • Čekat na vás bude obvyklých 56 otázek v 5 kolech a hned na tři nejlepší čekají parádní ceny od Noci vědců a českých univerzit.
  • Startovné na kvíz je 100 Kč/osoba.
  • Výsledky svého týmu budete moci navíc porovnat s dalšími týmy v dalších (nejen) univerzitních městech a od pátku 6. října si budete moci kvíz navíc stáhnout a zahrát si jej s přáteli, kolegy či rodinou v pohodlí domova.
  • Jak přihlásit svůj tým? Jednoduše. V události je přihlašovací příspěvek, pod který napište název týmu a počet členů (3–8).