UHK Studenti, Aktuálně 19. 2. 2024

Ples UHK se letos nesl ve valentýnském duchu

Autor: Tereza Vaníčková, OPaK UHK

Studující, zaměstnankyně a zaměstnanci i absolventky a absolventi Univerzity Hradec Králové měli program na letošního valentýna jasný! Tradiční Ples UHK nabídl bohatý hudební program a spoustu zábavy.

Celým večerem provázela na velkém sále kapela PartyLeadersDJ Laaw. Po slavnostním zahájení plesu, kde přítomné přivítala milým proslovem prorektorka UHK pro zahraniční vztahy Leona Stašová, následovalo předtančení taneční skupiny Moving point a vystoupení sportovního aerobiku v podání naší studentky Mariky Podlucké.

Taneční soutěž Studentské unie UHK nás vzala na cestu kolem světa a ocenila nejlepší tanečníky večera cenami od společnosti Redbull.

Malý sál roztančily kapely DayDreams, Glad for TodayMr. Moss.

V průběhu večera probíhala soutěž o pracovní stáž v hodnotě 32 000 Kč od společnosti Ders, s.r.o.

Děkujeme všem zúčastněným.