UHK Aktuálně 12. 9. 2015

Open air koncerty ke Dni univerzity 2015

Hudební přehlídka kapel pořádaná 12. září 2015 v rámci Dne univerzity – Setkání absolventů a přátel Univerzity Hradec Králové se vydařila.

Ve festivalovém městečku v kampusu Na Soutoku vystoupily skupiny Kantoři, Memphis, The Atavist, Abraxas a Progres 2. Zejména vystoupení posledních dvou jmenovaných si nenechali ujít početní fanoušci ze širokého okolí. Kupříkladu na adresu Progres 2 organizátorům po akci napsal návštěvník M.L.: „Byl jsem v sobotu na univerzitním koncertu a byl jsem nadšený!“. Univerzita také a děkujeme tímto všem návštěvníkům za skvělou atmosféru. Přesvědčte se o ní prostřednictvím níže připojených snímků.

Fotografie: Ondřej Littera.

Další snímky ze Dne univerzity - Setkání absolventů a přátel můžete nalézt na stránce Absolventů UHK a v tiskové zprávě.