UHK Aktuálně, Zaměstnanci, Absolventi 21. 7. 2021

Letní nabídka benefitů pro zaměstnance a absolventy UHK

Dětská skupina Fafík při Farmaceutické fakultě UK v Hradci Králové nabízí pro děti zaměstnanců UHK aktuálně dvě volná místa na celotýdenní docházku od září 2021. V případě zájmu neváhejte kontaktovat vedoucí DS Mgr. Kateřinu Pickovou na tel.: 732 555 492, email: pickovaka@faf.cuni.cz.

V areálu UHK v Hradecké ulici (venku u budovy OSV na straně směrem k Studijní a vědecké knihovně) jsme ve spolupráci se společností Zásilkovna zřídili výdejní
Z-BOX“. Ten lze na základě jednoduchých pravidel využívat a vzhledem k soukromým zásilkám tak již není nutné využívat služby recepce jednotlivých budov, které jak samotné recepce, tak Podatelnu UHK zbytečně zatěžují. Výdejní box je v provozu 24 hodin denně a standardní úložní doba zásilek jsou 3 dny s možností prodloužení o další 2 dny.

Národní divadlo poskytne členům Absolventského klubu UHK a zaměstnancům univerzity 30% slevu na všechny představení všech 4 scén (Národní divadlo, Státní
opera, Nová scéna a Stavovské divadlo) s tím, že slevy bude možné uplatnit již nyní na představení, která jsou v prodeji, tedy na září, říjen a dále každý měsíc až do 30. 6. 2022 (1. 8. se spouští předprodej na listopad, 1. 9. na prosinec atd.). Sleva neplatí na představení v tzv. speciálním režimu:  Kytice, Audience u královny, Louskáček a Labutí jezero a zářijový koncert Štefan Margita 65 konající se dne 14. 9. 2021. Nákup vstupenek je možný pouze online. Slevy bude možné uplatnit pouze online a to formou zadání slevového kódu, který naleznete na webu Absolventského klubu.

Kompletní nabídku benefitního programu naleznete zde:

Benefitní program UHK