UHK Aktuálně 22. 10. 2015

Hokejový pohár zůstává v Hradci!

Pohár pro vítěze univerzitního derby mezi Univerzitou Hradec Králové (UHK) a Univerzitou Pardubice (UPce) zůstává i nadále v Hradci. Hokejový výběr studentů UHK porazil pardubický tým 5:4 po prodloužení a obhájili tak své vítězství z loňského utkání v Pardubicích, které položilo základ nové tradici.

Čtvrteční odveta ve Fortuna areně se hrála opět před bouřlivou kulisou 2194 diváků, o výhře domácích rozhodl v 63. minutě Michal Procházka. Patronaci nad hokejovým utkáním tento rok převzali populární sportovní komentátoři Martina Hosták a Davida Pospíšil. Vloni se historicky první hokejové klání týmů dvou sousedících univerzit uskutečnilo pod patronací hokejové legendy Dominika Haška v pardubické Tipsport areně, kde před zaplněnými tribunami zvítězili hradečtí vysokoškoláci 6:3.

Univerzita Hradec Králové – Univerzita Pardubice 5:4 po prodloužení (2:1, 1:3, 1:0 – 1:0).

Za tým Univerzity Hradec Králové nastoupili:

Martin Bartoň – PdF

Trenéři:

Martin Hosták
Petr Picka.

Více fotografií můžete nalézt na facebookovém profilu UHK.