UHK Studenti, Zahraničí 8. 10. 2019

Erasmus Days

Datum konání: 10. 10. 2019 - 10. 10. 2019

I letos se naše univerzita zapojí do celoevropské kampaně Erasmus Days. Hlavním dnem všech aktivit bude čtvrtek 10. října!

Stejně jako loňský rok se do letošní kampaně Erasmus Days zapojí všechny naše fakulty. Každá si přitom připravila jednu akci zaměřenou ať už na české, či zahraniční studenty. 

Pedagogická fakulta

Nachystala pro svoje studenty fotosoutěž Můj Erasmus, určenou pro české i zahraniční studenty PdF, která vypukne právě 10.10. Více informací můžete nalézt na tomto odkazu

Fakulta informatiky a managementu 

Se zapojí propagací programu Erasmus+ o kterou se postarají studenti, kteří se již studijních a pracovních pobytů zúčastnili. Jejich prezentace budou probíhat 10. října 2019 od 12:30 do 14:00 na učebně J6.

Přírodovědecká fakulta

Vás zve na prezentaci s názvem Erasmus ze všech stran. Přijďte si poslechnout zážitky 2 studentek, které představí své zážitky z Erasmus+ pobytu. Jak ho hodnotí s odstupem česká studentka, která strávila semestr v Portugalsku? A jak se s českým prostředním sžila studentka ze Španělska, která momentálně pobývá na PřF? To se dozvíte 10. října od 14:00 v učebně S48.

Filozofická fakulta

I letos podpoří celouniverzitní Flag Parade. Studentka Filozofické fakulty povede průvod v rámci kterého studentům sdělí zajímavá fakta z historie Hradce Králové. Více o Flag Parade můžete zjistit na facebookové události: Flag Parade