UHK Studenti, Věda a výzkum, Aktuálně, Zahraničí, Konference a přednášky 31. 5. 2022

Duševní vlastnictví, transfer technologií a start-upy – unikátní letní škola na UHK!

Autor: Matyáš Strnad, OPaK UHK

Letní škola je součástí česko-norské spolupráce probíhající na UHK a je diseminační aktivitou projektu EHP-CZ-ICP-2-006 „The technology and knowledge transfer based on Norway-Czech cooperation“.

Datum: 8.–11. 6. 2022

Letní škola umožní účastníkům proniknout hlouběji do tématu transferu technologií. Účastníci školy budou mít možnost potkat skutečné odborníky v oblasti transferu technologií a získat unikátní znalosti. Letní škola jim kromě teoretických kompetencí přispěje i k osvojení praktických dovedností. Účastníci získají Osvědčení o účasti, aby prokázali nabité schopnosti v oblasti technologií a přenosu znalostí.

"Primární cílovou skupinou letní školy jsou doktorandi, mladí výzkumníci a akademici. Díky výborné spolupráci všech zapojených institucí se nám podařilo sestavit zajímavý program, který pevně doufáme příkladně posune profesní kompetence všech zúčastněných na vyšší úroveň. Chtěl bych tímto poděkovat celému organizačnímu týmu a všem přednášejícím, že se uvolili předávat účastníkům své know-how," říká prorektor pro vědu a tvůrčí činnost, prof. Ondřej Krejcar.

Letní škola bude probíhat na budově J, Fakulta informatiky a managementu, v místnosti J13. V případě, že máte zájem se zúčastnit, kontaktujte Ing. Veroniku Hrůzovou.

Kompletní program a další důležité informace naleznete na našem webu – Summer School 4 TTCamp.