UHK Aktuálně 31. 1. 2024

Dny otevřených dveří na UHK jsou za námi! Přivítali jsme rekordních 3 800 uchazeček a uchazečů o studium

Autor: Tereza Vaníčková, OPaK UHK

V pátek 12. ledna a v sobotu 27. ledna 2024 se budovy kampusu Na Soutoku v hradecké ulici i budova Filozofické fakulty UHK na náměstí Svobody otevřely všem zájemcům a zájemkyním o studium. Na čtyřech fakultách jim bylo představeno na dvě stovky studijních programů.

Program dnů otevřených dveří byl opravdu nabitý, kromě přednášek jednotlivých studijních programů měli návštěvníci možnost využít doplňkového programu ve formě aktivit studentských spolků nebo přijímacích zkoušek nanečisto. Velký zájem sklidil i rozřazovací oborový kvíz, který uchazečům a uchazečkám pomáhá s výběrem ideálního studijního programu přímo pro ně.

Mimo kampus Na Soutoku a budovu Filozofické fakulty UHK bylo možné navštívit i Palachovy koleje, kde byly připraveny komentované prohlídky pokojů, společných prostor a posilovny.

Dny otevřených dveří na UHK však nebyly poslední možností, jak se na UHK podívat a zjistit více informací o studiu. V případě zájmu o exkurzi nás můžete kontaktovat na pr@uhk.cz a my pro vás připravíme program na míru!

Pro nejaktuálnější informace ohledně přihlášek sledujte sociální sítě UHK. Podat přihlášku si můžete do 31. března 2024!