UHK Studenti, Aktuálně 15. 11. 2021

B4 naservíruje tobě i kámošům pizzu a placené stáže přímo v Hradci

Spolu s hradeckým Studiem Animato a Pizza Pizza jsme na Jobstartu představili projekt B4 BEFORE. Všechny nás štvalo, že studenti nemají možnost rozvíjet své dovednosti v praxi už při studiích. Přitom máte skvělý nápady a nezaujatý oči. Díky B4 se i ty můžeš podílet na odborných pracovních zakázkách a dostat za ně zaplaceno. Animato právě jednu takovou na UHK přineslo.

V B4 je jedno, co studuješ. Hledáme odvážné nápady a tvůrce

Nepotřebuješ žádné reference, ani CV. Hledáme lidi z jakéhokoliv oboru, kteří rádi píšou, fotí, natáčí, organizují nebo analyzují. Zvídavé, odvážné a otevřené hlavy, které nejedou sami na sebe, ale svědčí jim týmový duch.

Soutěž o zakázku za 100 000 Kč pro tebe a tvůj tým

Výhrou je placená stáž v letním semestru 2022, během které budete spolupracovat na kampani pro hradeckou Pizza Pizza. Zakázku jste mohli ochutnat už na Jobstartu, kam přivezla 30 ochutnávek. Teď sháníme  týmy studentů, kteří během pár týdnů splní tajný úkol a my z nich vybereme vítěznou partu. Ta pak bude spolu s Animatem vymýšlet a tvořit obsah na sociální sítě a event marketing pro Pizza Pizza.

Marketing není sprostý slovo. V Animatu pomáhají růst malým značkám

Ať už studuješ filosofii, programování nebo peďák, svou práci budeš muset nakonec taky prodat. V B4 se to můžeš naučit dřív, než to budeš potřebovat. A zkusit práci, která je hravá, užitečná i týmová a třeba se nakonec staneš markeťákem. Jako sociolog Honza, filoložka Katka, filosof Pavel nebo podnikový hospodář Standa.

Odhoď zábrany a zapoj se taky

• zaregistruj se na webu B4 BEFORE
  • do 15. listopadu 2021 sežeň tým 4 lidí, se kterými budeš soutěžit
  • vyčkej na instrukce, které ti pošleme e-mailem