Dotazy? Nápady? Napište nám!

Senátoři jsou prostředníky mezi zaměstnanci, studenty a vedením fakulty nebojte se na ně obrátit s dotazy, problémy nebo návrhy na zlepšení!

Pokud se nemůžete zúčastnit pravidelných veřejných zasedání AS PřF UHK s vedením fakulty, využijte následující kontaktní formulář, kam se lze obracet s návrhy, dotazy a dalšími podněty.

Akademický senát PřF UHK zaručuje anonymitu a diskrétnost při následném projednávání Vašich podnětů.

Odesláním kontaktního formuláře berete na vědomí, že osobní údaje zde uvedené slouží výhradně k účelu projednání Vašich dotazů či jiných podnětů AS PřF, a to na základě našeho oprávněného zájmu zabývat se Vaším dotazem či jiným podnětem a sdělit Vám odpověď. Další podrobné informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje, lze nalézt na www.uhk.cz/GDPR.