OP Výzkum, vývoj a vzdělávání období 2014–2020

Strategický rozvoj Univerzity Hradec Králové | CZ.02.2.69/0.0/0.0/ 16_015/0002427

Anotace: Univerzita Hradec Králové v souladu se svou strategií předkládá tento infrastrukturní projekt jako významný prostředek k zajištění rozvoje klíčových oblastí. Mezi klíčové oblasti patří rozvoj a zvýšení kvality vzdělávacích aktivit včetně odbornosti pedagogů, zajištění vhodných podmínek pro studenty se specifickými potřebami a vytvoření transparentního a jasně vymezeného systému hodnocení kvality včetně strategického řízení. Předmětem projektu je zajistit nezbytné vybavení pro tyto klíčové aktivity.

Internacionalizace vzdělávání na UHK | CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_056/0013280

Anotace: Projekt je zaměřen na rozvoj internacionalizace studijního prostředí Univerzity Hradec Králové. Aktivity projektu jsou zaměřené na získání nových double degree studijních programů, navázání nových mezinárodních partnerství, zvýšení jazykových kompetencí pracovníků univerzity a komplexnímu zajištění podpory aktivit souvisejících s internacionalizací. Součástí projektu je i aktivita zaměřená na rozvoj vazeb mezi univerzitou a jejími absolventy z pohledu uplatnitelnosti na trhu práce.

Infrastruktura pro strategický rozvoj Univerzity Hradec Králové | CZ.02.2.67/0.0/0.0/ 16_016/0002556