FF Aktuálně, Zaměstnanci 16. 4. 2021

Výběrové řízení Docent/odborný asistent se zaměřením na obecnou sociologii, oblasti aplikované sociologie nebo metodologii empirického výzkumu

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové vypisuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka na pozici docent/odborný asistent se zaměřením na obecnou sociologii, oblasti aplikované sociologie nebo metodologii empirického výzkumu pro Katedru sociologie FF UHK (bakalářský studijní program Sociologie).

Kvalifikační požadavky:

• ukončená habilitace, nebo Ph.D. vzdělání v oboru sociologie nebo příbuzném;
  • vědecká a publikační činnost v oboru;
  • znalost anglického jazyka a schopnost v něm přednášet.

Požadované dokumenty:

• profesní životopis;
  • kopie dokladů o dosaženém vzdělání v oboru;
  • přehled dosavadní pedagogické, vědecké a publikační činnosti.

Předpokládaný termín nástupu: 1. července 2021 (příp. dle dohody)

Výše úvazku: 1,0

Bližší informace: PhDr. Miroslav Joukl, Ph.D., vedoucí Katedry sociologie FF UHK, tel. 493 331 246, e-mail: miroslav.joukl@uhk.cz

Požadované dokumenty zasílejte do 9. května 2021 e-mailem na ff.personalni@uhk.cz nebo písemně na adresu: Univerzita Hradec Králové, děkan Filozofické fakulty UHK, Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové.

Děkan FF UHK si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení.