Novinky a události

Seznam aktualit

FF Aktuálně, Zahraničí, Zaměstnanci, Konference a přednášky 22. 4.

Setkání u "švédské" kávy

FF Studenti, Aktuálně 23. 3.

Katedra sociologie podporuje obyvatele Ukrajiny čelící válečné agresi. Přečtěte si, co sdělila novinářům naše studentka Olha.

FF Věda a výzkum, Tiskové zprávy, Aktuálně, Zaměstnanci 9. 3.

Výzkumníci z katedry sociologie představili a diskutovali výsledky projektu TAČR Sociální změny spojené s rozvojem automobilové výroby v průmyslové zóně Solnice-Kvasiny-Rychnov n/Kněžnou

FF Studenti, Věda a výzkum, Aktuálně, Zahraničí, Zaměstnanci, Konference a přednášky 17. 12.

Katedra sociologie prezentovala výsledky výzkumu virtuálních mobilit na FF

FF Aktuálně, Zaměstnanci, Konference a přednášky 20. 7.

Prezentace knihy Portrét Františka Skoriny od Ilji Lemeškina a beseda s dr. Jouklem

FF Aktuálně, Zaměstnanci 15. 7.

Odešel JUDr. Michal Illner

FF Aktuálně 7. 6.

Katedra sociologie uvádí SocioSnack

FF Věda a výzkum, Aktuálně, Zaměstnanci 7. 5.

Nina Fárová, Ph.D. získala prestižní stipendium

FF Studenti, Věda a výzkum, Aktuálně, Zaměstnanci, Koronavirus, Absolventi 28. 4.

Panelová diskuse na téma online praxe

FF Aktuálně, Zaměstnanci 16. 4.

Výběrové řízení Docent/odborný asistent se zaměřením na obecnou sociologii, oblasti aplikované sociologie nebo metodologii empirického výzkumu

FF Věda a výzkum, Aktuálně, Zaměstnanci, Konference a přednášky 14. 4.

Veřejná habilitační přednáška PhDr. Josefa Bernarda, Ph.D. Prostorová a sociální nerovnost. Problém měst a regionů.