FF Studenti, Absolventi, Přijímací zkoušky 31. 3. 2020

Navazující magisterské studium

Vážené kolegyně, vážení kolegové, studentky a studenti, jsme rádi, že vám můžeme s radostí oznámit, že magisterský program "Pomocné vědy historické a archivnictví" byl akreditován na 10 let.

Naší katederní a fakultní snahou bude vypsat přijímací řízení tak, aby se mohly přijímací zkoušky uskutečnit pokud možno v srpnovém termínu a výuka mohla řádně probíhat od začátku příštího akademického roku. Nicméně je jasné, že za stávající covidové situace nelze nic predikovat na 100 % - sledujte proto prosím tedy naše informační kanály (web katedry, FF, UHK; FB týchž; e-mail). Program sice navazuje primárně na bakalářské "nepočítačové" studium, nicméně tím svou zajímavost neztrácí ani pro ty, kteří studují či studovali Počítačovou podporu.

Nabídka sekce: Katedra pomocných věd historických a archivnictví