FF Studenti, Věda a výzkum, Absolventi 26. 3. 2020

Naše katedra pomáhá s výrobou “Hradeckých štítů“

Na výrobě "hradeckých štítů" pro lékaře, zdravotníky nebo pracovníky v sociálních službách se významně podílí i zaměstnanci a studenti z KPVHA.

Do výroby "Hradeckých štítů" se aktivně zapojuje i naše katedra. Přispívá odbornými, technicky zaměřenými pracovníky, kteří se významně podílí nejen na provozu 3D tiskáren, ale i celého procesu kompletování a koordinace výroby a exportu.

Při těchto aktivitách pomáhají i různí dobrovolníci, v předních řadách naši studenti a to jak prezenčního, tak i kombinovaného studia Počítačová podpora v archivnictví. V pozadu nezůstávají ani klasiční archiváři či studenti oboru Historické vědy.

Dobrovolníci, kteří chtějí s 3D tiskem štítů jakkoli pomoci, jsou vřele vítáni a mohou se hlásit prostřednictvím nově zřízených webových stránek www.hradectisknestity.cz.

Nabídka sekce: Katedra pomocných věd historických a archivnictví